Keltas į Hanką ir Nineshamną

Keliaukite be rūpesčių naujausiu „Stena Line“ maršrutu tarp Nineshamno Švedijoje ir Hanko Suomijoje. Keliaudami „Urd“ arba „Stena Gothica“ keltais turėsite pakankamai laiko pasigrožėti įspūdingais jūros vaizdais. Kelte galėsite pasivaikščioti atvirame denyje arba ramiai pailsėti įsitaisę patogiose sėdimosiose vietose. Pavalgykite restorane, pasimėgaukite taure gėrimo bare arba užsisakykite kajutę, kad galėtumėte dar labiau atsipalaiduoti privačioje aplinkoje. Kelte „Stena Gothica“ turime ir augintiniams pritaikytų kajučių Jūsų keturkojams draugams! Mūsų naujausias maršrutas – tai dar viena nepakartojama kelionė Europoje. Laukiame Jūsų mūsų keltuose. 

 

Iš Nineshamno į Hanką – vartai į Suomiją

 

Leiskitės į nuotykius Suomijoje su „Stena Line“! Susikraukite visus kelionei reikalingus daiktus į automobilį ir keliaukite iš Nineshamno į Hanką keltu, kuris nugabens Jus tiesiai prie pietinės Suomijos pakrantės ir jos ilgojo archipelago.  Hankas yra puikus atspirties taškas, pradedant tyrinėti tylius pliažus, gražias įlankas ir tradicinius vietinius kaimelius. Tačiau neskubėkite, Hanke rasite puikių vandens sporto galimybių, šviežių jūros gėrybių ir net 1898 m. įkurtą SPA viešbutį. Salose, pavyzdžiui, Bengtskär, galėsite grožėtis laukine gamta ir net pernakvoti švyturyje. Jei norite geriau pažinti Suomiją, iki sostinės Helsinkio nuvažiuosite greičiau nei per dvi valandas, o jau po trijų valandų galėsite mėgautis tradicine sauna garsiajame Suomijos ežerų krašte. 

 

Atraskite pietinę Suomiją savaip

 

Tyrinėkite laimingiausią pasaulio šalį automobiliu ar motociklu ir atraskite ramų pakrančių žavesį, spalvingus kaimelius ir miškų apsuptus ežerus. Grožėkite sostinės Helsinkio architektūra ir mėgaukitės pasaulinio lygio suomiška virtuve. Pietinėje pakrantėje apžiūrėkite viduramžių pilį ir susipažinkite su Turku kavos kultūra, prieš apsukdami 250 km žiedą salyno keliu. Arba pasukite į šalies gilumą link Tamperės, pripažintos pasaulinės saunos sostinės! Bus ir kur paprakaituoti – kopkite į „Näsinneula“ apžvalgos bokštą, išbandykite šuolius prisirišus virve „Flowpark Varala“, plaukiokite baidare ežeruose ir žinoma, aplankykite daugybę viešųjų saunų. Bet jei norite tiesiog pailsėti, išsinuomokite tylų namelį prie ežero kranto ir mėgaukitės ramybe. Kad ir ką besirinktumėte Pietų Suomijoje, „Stena Line“ mielai Jus ten nugabens.

 

Atostogų iš Hanko į Nineshamną keliaukite automobiliu

 

Vaizdingame Švedijos Södertörn pusiasalyje įsikūręs Nineshamnas yra populiari vietos gyventojų ir turistų vieta. Atvykite susipažinti su unikaliu Stokholmo didmiesčiu, keliaukite po salyną ar leiskitės į kelionę po pietryčių Švediją – Nineshamnas yra puiki vieta nepamirštamam poilsiui.  

 

Keliaukite po Nineshamną ir rytinę Švedijos pakrantę

 

Gamtos grožiu garsėjančioje šalyje leiskitės į įspūdingas keliones – Nineshamno takai kupini neįtikėtinų vaizdų. Žavų uostamiestį supa salos, kurias galima tyrinėti baidarėmis, o triukšminga sostinė Stokholmas automobiliu pasiekiama vos per valandą. Kelionė taps dar įsimintinesnė, jei pakeliui aplankysite ramybe pasižymintį Tyresta nacionalinį parką.

Keliaukite be rūpesčių naujausiu „Stena Line“ maršrutu tarp Nineshamno Švedijoje ir Hanko Suomijoje. Keliaudami „Urd“ arba „Stena Gothica“ keltais turėsite pakankamai laiko pasigrožėti įspūdingais jūros vaizdais. Kelte galėsite pasivaikščioti atvirame denyje arba ramiai pailsėti įsitaisę patogiose sėdimosiose vietose. Pavalgykite restorane...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Keliaukite „Urd“ ir „Stena Gothica“ keltais

Nineshamnas ir Hankas

Nuo 72 € į vieną pusę, automobilis, vairuotojas ir sėdima vieta

Išvykimas
Atvykimas
Trukmė
Registracijos pabaiga
KELTAS
Būsena

Keltų maršrutai

  • Urd ferry at sea
    „Urd“
  • Stena Gothica ferry leaving the port
    „Stena Gothica“

Uostai

Map showing the routes to and from Finland
Map showing the routes to and from Sweden

Keliaukite mūsų naujuoju maršrutu iš Hanko į Nineshamną! Hanko uostas yra pietinėje Suomijos pakrantėje. Į uostą galima patekti pro pagrindinius vartus, esančius priešais turgaus aikštę Korsmaninkatu gatvėje.

Skaityti daugiau apie keltą „Hanko uostas“

Mūsų keltai išplaukia iš naujojo Norviko terminalo, esančio 4 km (10 min kelio automobiliu) nuo Nineshamno centro. Iš geležinkelio-autobusų stoties į naująjį terminalą veža kelios taksi bendrovės.

Skaityti daugiau apie keltą „Nineshamno uostas“

Keliaukite „Urd“ ir „Stena Gothica“ keltais

Nineshamnas ir Hankas

Nuo 72 € į vieną pusę, automobilis, vairuotojas ir sėdima vieta

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.