Keltas į Hanką ir Nineshamną

Keliaukite patogiai mūsų naujausiu maršrutu tarp Nineshamno (Švedija) ir Hanko (Suomija). Kelionė keltais „Stena Urd“ ir „Stena Gothica“ užtruks 13 valandų. Kelte galėsite mėgautis komfortu, pramogomis, puikiu maistu ir gėrimais, taip pat nuostabiais vaizdais atvirajame denyje. Norėdami papildomo poilsio ir privatumo, užsisakykite kajutę, galite užsisakyti ir naminiams gyvūnėliams pritaikytas kajutes.

 

Iki greito susitikimo mūsų keltuose. 

 

Iš Nineshamno į Hanką – vartai į Suomiją

Pietinėje Suomijos pakrantėje įsikūręs Hanko uostamiestis – tai vartai į šios Šiaurės Europos šalies kultūrą ir gamtos grožį. Nedideliame uostamiestyje, esančiame už dviejų valandų kelio nuo Helsinkio, galima pasinerti į suomiškąjį gyvenimo būdą – išbandyti šaliai būdingą „hygge“ jaukumą, pasigrožėti įkvepiančiais gamtos peizažais bei paskanauti aukščiausio lygio suomiškų patiekalų. Jūsų nuotykiai Suomijoje prasideda Hanko miestelyje, tačiau nenustebkite jei jo žavesys jus užlaikys jame ilgiau nei planavote. 

 

Atraskite Suomijos pietinę pakrantę

Hankas yra piečiausias žemyninės Suomijos dalies miestas – tai gyvybingas kultūros centras, turintis 130 km ilgio pakrantę su nuostabiais paplūdimiais. Tai lyg atskiras pasaulis palyginti su šurmuliuojančia Suomijos sostine Helsinkiu. Miestelyje atsiskleidžia mažų miestelių žavesys ir visiškai unikali patirtis. Tyrinėkite turistinius maršrutus, plaukiokite po archipelagus arba tiesiog kaitinkitės saulėje viename didžiausių Suomijos paplūdimių. 

 

Atostogų iš Hanko į Nineshamną keliaukite automobiliu

Vaizdingame Švedijos Södertörn pusiasalyje įsikūręs Nineshamnas yra populiari vietos gyventojų ir turistų vieta. Nineshamnas yra puiki vieta nepamirštamam poilsiui – atvykite susipažinti su unikaliu Stokholmo didmiesčiu, keliaukite po salyną ar leiskitės į kelionę po pietryčių Švediją. 

 

Keliaukite po Nineshamną ir rytinę Švedijos pakrantę

Gamtos grožiu garsėjančioje šalyje leiskitės į įspūdingas keliones – Nineshamno takai pilni neįtikėtinų vaizdų. Žavų uostamiestį supa salos, kurias galima tyrinėti baidarėmis, o triukšminga sostinė Stokholmas automobiliu pasiekiama vos per valandą. Kelionė taps dar įsimintinesnė, jei pakeliui aplankysite ramybe pasižymintį Tyresta nacionalinį parką. 

Keliaukite patogiai mūsų naujausiu maršrutu tarp Nineshamno (Švedija) ir Hanko (Suomija). Kelionė keltais „Stena Urd“ ir „Stena Gothica“ užtruks...

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Plaukite „Urd“ ir „Stena Gothica“ keltais

Nineshamnas ir Hankas

Nuo 72 € į vieną pusę, automobilis, vairuotojas ir sėdima vieta

Išvykimas
Atvykimas
Trukmė
Registracijos pabaiga
KELTAS
Būsena

Keltų maršrutai

  • Urd keltas jūroje
    „Urd“
  • „Stena Gothica“ keltas išplaukia iš uosto
    „Stena Gothica“

Uostai

Žemėlapis, rodantis maršrutus ir uostus į Suomiją ir iš jos
Map showing routes and ports to and from Sweden

Keliaukite mūsų naujuoju maršrutu iš Hanko į Nineshamną! Hanko uostas yra pietinėje Suomijos pakrantėje. Į uostą galima patekti pro pagrindinius vartus, esančius priešais turgaus aikštę Korsmaninkatu gatvėje.

Skaityti daugiau apie keltą „Hanko uostas“

Mūsų keltai išplaukia iš naujojo Norviko terminalo, esančio 4 km (10 min kelio automobiliu) nuo Nineshamno centro. Iš geležinkelio-autobusų stoties į naująjį terminalą veža kelios taksi bendrovės.

Skaityti daugiau apie keltą „Nineshamno uostas“

Plaukite „Urd“ ir „Stena Gothica“ keltais

Nineshamnas ir Hankas

Nuo 72 € į vieną pusę, automobilis, vairuotojas ir sėdima vieta

Išvykimas
Grįžimas

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.