Atkreipkite dėmesį

Susipažinkite su aktualia informacija prieš kelionę - naujausios rekomendacijos ir patarimai keliaujant.

Kelionių reikalavimai

Jungtinės Karalystės ir Europos šalims vėl atvėrus sienas svarbu žinoti naujausias oficialias kelionių rekomendacijas, įskaitant atvykimo į užsienio šalį ir testavimo reikalavimus.  Keliavimo apribojimai gali keistis dažnai, todėl svarbu, kad prieš užsisakydami ir keliaudami paskaitytumėte oficialias vyriausybines svetaines ir gautumėte naujausią informaciją ir rekomendacijas. Toliau pateikėme nuorodas į šias vyriausybines svetaines. 

 

Prieš keliaudami pasirūpinkite gauti visus privalomus COVID-19 dokumentus, kada galėtumėte įvažiuoti į paskirties šalį, nes be jų galite būti neįleisti.  Privalote patys pasirūpinti visais būtinais dokumentais visiems keliaujantiems žmonėms.

 

Jūsų gerovė yra didžiausias mūsų prioritetas.  Daugiau apie patobulintas saugos priemones skaitykite mūsų puslapyje „Plaukite saugiai“.

Toliau pasirinkite savo paskirties šalį

Keliavimas į Didžiąją Britaniją

Apsilankykite puslapyje  https://www.gov.uk/uk-border-control , kur pateiktos naujausios keliavimo rekomendacijos ir reikalavimai.

Keliavimas į Daniją

Apsilankykite puslapyje  https://en.coronasmitte.dk/rules-and-regulations/entry-into-denmark , kur pateiktos naujausios keliavimo rekomendacijos ir reikalavimai.

Keliavimas į Prancūziją

Apsilankykite puslapyje  https://www.gouvernement.fr/info-coronavirus, kur pateiktos naujausios keliavimo rekomendacijos ir reikalavimai.

Keliavimas į Vokietiją

Atvykimui į Vokietiją visi keleiviai, 12 metų amžiaus ir vyresni, privalo pateikti skaitmeninį ES Covid-19 vakcinavimo sertifikatą, patvirtinantį užbaigtą vakcinavimo kursą, ar ES Covid-19 persirgimo sertifikatą (įrodymą, kad asmuo yra persirgęs COVID-19) arba pažymą apie neigiamą Covid-19 testo rezultatą.

 

Galiojančiu laikomas PGR Covid-19 testas (angliškai PCR), atliktas ne anksčiau 48 valandų iki atvykimo į Vokietiją, arba Covid-19 antigenų testas, atliktas ne anksčiau 48 valandų iki atvykimo į Vokietiją.

 

Keleiviams, iki atvykimo į Vokietiją per paskutines 10 dienų buvusiems aukštos rizikos valstybėje, reikės užpildyti patvirtinimo anketą svetainėje https://www.einreiseanmeldung.de/#/.

 

Apsilankykite puslapyje  https://www.auswaertiges-amt.de/de/ReiseUndSicherheit/covid-19/2296762 , kur pateiktos naujausios keliavimo rekomendacijos ir reikalavimai.

Keliavimas į Airiją

Apsilankykite puslapyje  https://www.gov.ie/en/publication/77952-government-advice-on-international-travel , kur pateiktos naujausios keliavimo rekomendacijos ir reikalavimai.

Keliavimas į Latviją

AKTUALI INFORMACIJA KELEIVIAMS, KELIAUJANTIEMS „STENA LINE“ KELTAIS (ATNAUJINTA 2022.03.25)

KELEIVIAMS, VYSTANTIEMS IŠ ŠVEDIJOS IR VOKIETIJOS Į LATVIJĄ

 

Ši informacija galioja iki 2022 m. kovo 31 d. Atvykstant į Latviją, visi keleiviai (nuo 12 metų amžiaus) privalo pateikti skaitmeninį ES Covid-19 vakcinavimo sertifikatą (patvirtinantį užbaigtą vakcinavimo kursą) ar ES Covid-19 persirgimo sertifikatą (įrodymą, kad asmuo yra persirgęs COVID-19) arba pažymą apie neigiamą Covid-19 testo rezultatą.

 

Galiojančiu laikomas PGR Covid-19 testas (angliškai PCR), atliktas ne anksčiau 72 valandų iki išvykimo arba Covid-19 antigenų testas, atliktas ne anksčiau 48 valandų iki išvykimo. Skaitmeninį Covid-19 vakcinavimo sertifikatą ar pažymą apie neigiamą testą (PGR arba antigenų testo rezultatą) reikia parodyti registravimo metu.

 

Nuo 2022 m. balandžio 1 d. Latvijoje dauguma su COVID-19 susijusių apribojimų panaikinami. Iš Lietuvos ir kitų ES šalių atvykę keliautojai nebeprivalės pateikti ES skaitmeninių COVID pažymėjimų ar karantinuotis.

 

Apsilankykite puslapyje  https://www.mfa.gov.lv/en/information-travellers-latvia-provisions-preventing-spread-covid-19 , kur pateiktos naujausios keliavimo rekomendacijos ir reikalavimai.

Keliavimas į Nyderlandus

Apsilankykite puslapyje  https://www.government.nl/topics/coronavirus-covid-19/visiting-the-netherlands-from-abroad, kur pateiktos naujausios keliavimo rekomendacijos ir reikalavimai.

Keliavimas į Lenkiją

Apsilankykite puslapyje  https://www.gov.pl/web/coronavirus/travel , kur pateiktos naujausios kelionių rekomendacijos ir reikalavimai.

Keliavimas į Švediją

Nuo 2022 m. vasario 9 d. naikinami visi dėl COVID-19 pandemijos įvesti apribojimai atvykimui į Švediją iš Europos Sąjungos/Europos Ekonominės Erdvės šalių. ES keleiviams, keliaujantiems maršrutu Ventspilis-Ninashamnas, registracijos (check-in) į keltą metu reikia pateikti tik galiojančius kelionės dokumentus – pasą arba asmens tapatybės kortelę.

 

Informuojame, kad, vykstant iš Lietuvos per Latviją, vakcinuotiems, persirgusiems Covid-19 liga asmenims bei vaikams iki 12 metų testo nereikia.

 

Apsilankykite puslapyje  https://www.krisinformation.se/en/hazards-and-risks/disasters-and-incidents/2020/official-information-on-the-new-coronavirus/travel-restrictions , kur pateiktos naujausios keliavimo rekomendacijos ir reikalavimai.

 

Apsilankykite mūsų DUK puslapyje, kur pateikta informacija apie tinkamas tapatybės nustatymo priemones.