UŽSISAKYTI BILIETĄ

Nineshamno miestas

Susipažinkite su Nineshamnu ir Stokholmu | Keltai | Stena Line

Atostogos bet kokiam skoniui ir poreikiams!  Ar esate pasiruošęs nuotykiams gamtoje ir naujiems įspūdžiams? Jums patinka didelio miesto šurmulys ir kultūros lobių atradimas? 
Ieškote naujų ir įdomių vietų praleisti atostogas su visa šeima?  Mes galime Jums padėti! Nineshamnas ir Stokholmas gali pasiūlyti visa tai ir dar daugiau!  Vienas nuo kito nutolę vos 30 minučių atstumu, šie miestai laukia Jūsų!


nyneshamnas

NINESHAMNAS

Nineshamnas įkūnija tikrą tradicinės Švedijos dvasią – žalia, rami, tačiau jauki ir svetinga vieta poilsiui gamtoje! Čia Jūs galėsite ne tik paragauti tradicinių švediškų patiekalų, bet ir išmėginti tradicinius švedų laisvalaikio užsiėmimus.


Restoranai ir kavinės

(Spausti čia)


Lankytinos vietos

(Spausti čia)

STOKHOLMAS

Jei Jūs norite pažinti šiuolaikinę ir veiklią Švediją – tuomet nerasite geresnio miesto nei Stokholmas! Nutolęs tik 30 minučių kelio automobiliu nuo Nineshamno uosto, Stokholmas – erdvi, graži, metropolinė Švedijos širdis, kupina renginių ir pramogų!

Didžiausias Skandinavijos miestas siūlo platų renginių ir lankytinų vietų spektrą, kuris įtiks bet kuriam skoniui ir poreikiui!


Restoranai ir kavinės

Restoranai –  (Spausti čia)

Kavinės – (Spausti čia)


Lankytinos vietos

(Spausti čia)

(Spausti čia)

Renginiai

(Spausti čia)