UŽSISAKYTI BILIETĄ

Aktuali informacija


,,Economy” tarifo bilietų pokyčiai
Aktuali informacija keleiviams (atnaujinta 25.03)

Į Latviją


Pagal ministrų kabineto atliktus Reglamento Nr. 360 pakeitimus, jei keliaujate į Latviją nuo sausio 25 dienos, prieš kelionę privaloma pateikti neigiamą „Covid-19“ testo PGR (liet.)/PCR (angl.) rezultatą. Testas privalo būti atliktas ne anksčiau kaip prieš 72 valandas iki išvykimo.


Neigiamo testo PGR (liet.)/PCR (angl.) rezultato įrodymas arba medicininė pažyma (ne senesnė nei 3 mėn.), patvirtinanti, kad asmuo persirgo infekcija, privalo būti pateikti paslaugų teikėjui prieš registraciją (check-in). Testas nereikalingas vaikams iki 11 metų.


Taip pat prieš keliaujant, bet ne anksčiau kaip likus 48 valandoms iki kelionės pradžios, būtina užpildyti formą www.covidpass.lv. Jūs privalote būti pasiruošę pateikti užpildytos formos patvirtinimą (QR kodą gausite užpildę formą) atspausdintą arba mobiliajame telefone.


Kelionės metu veido kaukės yra privalomos visose viešosiose vietose, uoste, keltų terminale ir viešosiose erdvėse mūsų keltuose.


Maloniai prašome Jūsų supratingumo, prieš atliekant registraciją (check-in) uoste, iš anksto paruošti visus reikalingus dokumentus:

 • QR kodą (formos www.covidpass.lv patvirtinimą).
 • Neigiamą „Covid-19“ testo rezultato įrodymą.
 • Visų keleivių pasus arba asmens tapatybės dokumentus.
 • Transporto priemonės registracijos liudijimą.

Į ŠVEDIJĄ


Švedijos vyriausybė priėmė nutarimą, kad nuo 2021.02.06 iki 2021.05.31 (imtinai) asmenys privalės pateikti ne vėliau nei 48 valandas prieš atvykimą į Švediją atliktą neigiamą Covid-19 testo atsakymą.


Išimtys:

 • Švedijos piliečiai;
 • asmenys, legaliai gyvenantys Švedijoje (galintys tai įrodyti);
 • jaunesni nei 18 metų asmenys;
 • jūreiviai;
 • krovininio transporto vairuotojai
 • asmenys, kuriems reikia vykti dėl itin svarbių šeiminių priežasčių (liga, mirtis ir pan.);
 • asmenys, kuriems reikalinga valstybės apsauga ar kita humanitarinė pagalba;
 • asmenys, kuriems Švedijoje yra suplanuota operacija ar kitas gydymas, kurio negalima atidėti;
 • tarptautines užduotis atliekantys policijos ir muitinės pareigūnai, gelbėjimo tarnybų personalas.

Skaityti daugiau: https://keliauk.urm.lt/location/svedija


Į VOKIETIJĄ


Keleiviai vykstantys į Vokietiją, privalo pateikti neigiamą COVID-19 testo rezultato išrašą ir prieš kelionę užpildyti internetinę anketą, kurioje užregistruojami asmeniniai ir kelionės duomenys www.einreiseanmeldung.de. Patvirtinimą turėsite pateikti atlikdami registraciją (check-in) Liepojos uoste, taip pat jei to pareikalaus Vokietijos valdžios institucijos.

Svarbi informacija keliaujant į Latviją

Pagal Latvijos Respublikos vyriausybės nutarimą, keliautojai ne anksčiau nei prieš 48 valandas iki atvykimo į Latviją interneto svetainėje www.covidpass.lv privalės užpildyti patvirtinimo anketą, kurioje reikės pateikti savo kontaktinius duomenis, informaciją apie per paskutines 14 dienų laikotarpį lankytas valstybes ir apie įvažiavimo tikslą, taip pat reikės patvirtinti pasirengimą laikytis valstybėje nustatytų epidemiologinės saugos priemonių.


Patvirtinimo užpildymas yra privalomas visiems atvykstantiems, ir jį reikia atlikti ne anksčiau nei prieš 48 valandas iki Latvijos Respublikos sienos kirtimo. Asmuo anketoje privalo nurodyti:

 • vardą, pavardę, asmens kodą;
 • kontaktų telefonas susisiekimui ir faktinės gyvenamosios vietos adresas, kur galima asmenį pasiekti;
 • valstybė ir išvykimo iš jos data, kurioje asmuo lankėsi per paskutines 14 dienų, iki atvykstant į Latvijos Respublikos teritoriją ir kt.

Kiekvienas pilnametis asmuo patvirtinimą užpildo savarankiškai, nepilnamečių asmenų patvirtinimus užpildo tėvai arba teisėti globėjai. Po patvirtinimo anketos užpildymo, atvykstantis asmuo gaus personifikuotą QR kodą, patvirtinantį duomenų pateikimą. Keleiviai privalo pateikti spausdintą arba skaitmeninę QR užpildytą formą registracijos (check-in) į keltą metu.


Anketoje nurodyti duomenys bus automatiškai perduoti teisėsaugos įstaigoms– Valstybinei policijai (VP), Valstybės sienos apsaugai (VRS) ir Ligų profilaktikos ir kontrolės centrui (SPKC). Asmens duomenys bus saugomi 30 dienų, informaciją naudojant epidemiologinės saugos užtikrinimui ir kontaktinių asmenų aptikimui. Po 30 dienų, asmens duomenys bus automatiškai panaikinti.


Passengers with face masks
Apsauginių veido kaukių dėvėjimas uoste ir kelte

Tam, kad būtų užtikrintos dar saugesnės sąlygos, uoste ir kelte privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes, respiratorius ar kitas veido apsaugos priemones.

Keltas Stena Vinga
Papildomos kelionės iš/į Vokietiją

Nuo 2021 m. balandžio 29 dienos keltu „Stena Vinga“ bus vykdomi papildomi reisai maršrutu Liepoja-Travemundė-Liepoja.


Papildomi reisai iš Liepojos į Travemundę:

 • išvykimai trečiadieniais 04:00 val.
 • išvykimai šeštadieniais 16:00 val.

Papildomi išvykimai iš Travemundės į Liepoją:

 • išvykimai ketvirtadieniais 21:00 val.
 • išvykimai sekmadieniais 21:00 val.