UŽSISAKYTI BILIETĄ

Aktuali informacija


,,Economy” tarifo bilietų pokyčiai
Aktuali informacija keleiviams

Ventspilis-Nineshamnas-Ventspilis


Remiantis Latvijos Vyriausybės įsakymo pakeitimu nr. 360, leidžiama vykdyti tarptautinius pervežimus, jei šalies sergamumo lygis yra ne didesnis nei 2 kartus už vidutinį ES rodiklį.Tai reiškia, kad šiuo metu maršrutu Ventspils – Nynashamn – Ventspils bilietus galima įsigyti internetu ir nereikia jokių specialių leidimų vykti „Stena Line“ keltais.Liepoja-Travemiundė-Liepoja


Maršrute Liepoja - Travemundė - Liepoja nėra jokių kelionių apribojimų. Bilietus galite įsigyti mūsų internetinėje svetainėje.

Svarbi informacija keliaujant į Latviją

Pagal Latvijos Respublikos vyriausybės nutarimą, nuo pirmadienio, spalio 12 dienos, keliautojai ne anksčiau nei prieš 48 valandas iki atvykimo į Latviją interneto svetainėje www.covidpass.lv privalės užpildyti patvirtinimo anketą, kurioje reikės pateikti savo kontaktinius duomenis, informaciją apie per paskutines 14 dienų laikotarpį lankytas valstybes ir apie įvažiavimo tikslą, taip pat reikės patvirtinti pasirengimą laikytis valstybėje nustatytų epidemiologinės saugos priemonių.


Patvirtinimo užpildymas yra privalomas visiems atvykstantiems, ir jį reikia atlikti ne anksčiau nei prieš 48 valandas iki Latvijos Respublikos sienos kirtimo. Asmuo anketoje privalo nurodyti:

  • vardą, pavardę, asmens kodą;
  • kontaktų telefonas susisiekimui ir faktinės gyvenamosios vietos adresas, kur galima asmenį pasiekti;
  • valstybė ir išvykimo iš jos data, kurioje asmuo lankėsi per paskutines 14 dienų, iki atvykstant į Latvijos Respublikos teritoriją ir kt.

Kiekvienas pilnametis asmuo patvirtinimą užpildo savarankiškai, nepilnamečių asmenų patvirtinimus užpildo tėvai arba teisėti globėjai. Po patvirtinimo anketos užpildymo, atvykstantis asmuo gaus personifikuotą QR kodą, patvirtinantį duomenų pateikimą. Keleiviai privalo pateikti spausdintą arba skaitmeninę QR užpildytą formą registracijos (check-in) į keltą metu.


Anketoje nurodyti duomenys bus automatiškai perduoti teisėsaugos įstaigoms– Valstybinei policijai (VP), Valstybės sienos apsaugai (VRS) ir Ligų profilaktikos ir kontrolės centrui (SPKC). Asmens duomenys bus saugomi 30 dienų, informaciją naudojant epidemiologinės saugos užtikrinimui ir kontaktinių asmenų aptikimui. Po 30 dienų, asmens duomenys bus automatiškai panaikinti.