UŽSISAKYTI BILIETĄ

Aktuali informacija


,,Economy” tarifo bilietų pokyčiai
Aktuali informacija keleiviams (atnaujinta 02.08)

Į Latviją


Nuo 2021 m. birželio 16 d. Vyriausybės sprendimu panaikinti apribojimai be svarbios būtinosios priežasties atvykti į Latviją. Į ar per Latviją be tyrimų ir izoliacijos gali atvykti tik Europos vaistų agentūros ar Pasaulio sveikatos organizacijos pripažintomis vakcinomis paskiepyti asmenys ir Covid-19 liga ne anksčiau nei prieš 180 d. persirgę asmenys. Būtina turėti ES skaitmeninį COVID-19 pažymėjimą (vakcinaciją, persirgimą ar atliktą tyrimą patvirtinantį dokumentą).


Nevakcinuotiems/nepersirgusiems asmenims, negalintiems pateikti skiepijimą/persirgimą įrodančio dokumento, būtina turėti ne anksčiau nei prieš 72 val. atlikto PGR arba ne anksčiau nei prieš 48 val. atlikto SARS-CoV-2 antigeno tyrimo neigiamą rezultatą. Tyrimų (testų) reikalavimai netaikomi vaikams iki 12 metų amžiaus.


Negalintiems pateikti skiepijimą ar persirgimą įrodančio dokumento, privaloma 10 d. izoliacija. Izoliacijos ribojimai netaikomi asmenims, vykstantiems per Latviją tranzitu.


Visiems keliaujantiems į Latviją arba vykstantiems per šalį tranzitu privaloma ne anksčiau kaip prieš 48 valandas iki Latvijos Respublikos sienos kirtimo užpildyti keliautojo anketą covidpass.lv ir išsaugoti QR kodą.www.covidpass.lv. Jūs privalote būti pasiruošę pateikti užpildytos formos patvirtinimą (QR kodą gausite užpildę formą) atspausdintą arba mobiliajame telefone.


Kelionės metu veido kaukės yra privalomos visose viešosiose vietose, uoste, keltų terminale ir viešosiose erdvėse mūsų keltuose.


Į ŠVEDIJĄ


ES piliečiai, negyvenantys Švedijoje, privalės pateikti ne anksčiau nei 72 valandas prieš atvykimą į Švediją atliktą neigiamą Covid-19 testo atsakymą. Išimtys taikomos jau sirgusiems Covid-19 ar paskiepytiems asmenims, būtina turėti skaitmeninį pažymėjimą/patvirtinantį dokumentą.


Skaityti daugiau informacijos: https://polisen.se/en/the-swedish-police/the-coronavirus-and-the-swedish-police/travel-to-and-from-sweden/


Į VOKIETIJĄ


Vokietijos vyriausybės nutarimu nuo 2021 m. rugpjūčio 1 d. keičiasi atvykimo į Vokietiją reikalavimai. Keliautojams (nuo 12 metų amžiaus) atvykstantiems į VFR būtina pateikti skiepijimą, persirgimą įrodantį dokumentą arba COVID-19 testo tyrimo neigiamą rezultatą:


 • dokumentą, patvirtinantį, kad asmens skiepijimas viena iš VFR Paul-Ehrlich instituto sąraše nurodytų COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcinų pagal skiepijimo schemą yra baigtas ir kad nuo paskutinio skiepo iki atvykimo į VFR yra praėję ne mažiau kaip 14 dienų;
 • dokumentą, patvirtinantį, kad asmuo yra persirgęs COVID-19 liga (koronaviruso infekcija), kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis SARS-CoV-2 PGR tyrimo testo teigiamu rezultatu ir nuo teigiamo tyrimo rezultato iki atvykimo į VFR praėjo ne mažiau kaip 28 d. ir ne daugiau kaip 180 dienų;
 • COVID-19 testo (PGR testo, atlikto ne anksčiau kaip prieš 72 val. iki atvykimo į Vokietiją, arba antigenų testo, atlikto ne anksčiau kaip prieš 48 val. iki atvykimo į Vokietiją) neigiamą rezultatą. Atsakymas turi būti popierinėje arba elektroninėje versijoje vokiečių k./anglų k./prancūzų k./italų arba ispanų k.

Išimtys:


 • ribojimai netaikomi asmenims, vykstantiems per VFR tranzitu;
 • jei atvykstate į Vokietijos Federacinę Respubliką dėl su darbu susijusių priežasčių - transporto ir keleivių pervežimo paslaugų teikėjų darbuotojams (vykstantiems keliais, geležinkeliais, jūrų ar oro transportu).

Svarbi informacija keliaujant į Latviją

Pagal Latvijos Respublikos vyriausybės nutarimą, keliautojai ne anksčiau nei prieš 48 valandas iki atvykimo į Latviją interneto svetainėje www.covidpass.lv privalės užpildyti patvirtinimo anketą, kurioje reikės pateikti savo kontaktinius duomenis, informaciją apie per paskutines 14 dienų laikotarpį lankytas valstybes ir apie įvažiavimo tikslą, taip pat reikės patvirtinti pasirengimą laikytis valstybėje nustatytų epidemiologinės saugos priemonių.


Patvirtinimo užpildymas yra privalomas visiems atvykstantiems, ir jį reikia atlikti ne anksčiau nei prieš 48 valandas iki Latvijos Respublikos sienos kirtimo. Asmuo anketoje privalo nurodyti:

 • vardą, pavardę, asmens kodą;
 • kontaktų telefonas susisiekimui ir faktinės gyvenamosios vietos adresas, kur galima asmenį pasiekti;
 • valstybė ir išvykimo iš jos data, kurioje asmuo lankėsi per paskutines 14 dienų, iki atvykstant į Latvijos Respublikos teritoriją ir kt.

Kiekvienas pilnametis asmuo patvirtinimą užpildo savarankiškai, nepilnamečių asmenų patvirtinimus užpildo tėvai arba teisėti globėjai. Po patvirtinimo anketos užpildymo, atvykstantis asmuo gaus personifikuotą QR kodą, patvirtinantį duomenų pateikimą. Keleiviai privalo pateikti spausdintą arba skaitmeninę QR užpildytą formą registracijos (check-in) į keltą metu.


Anketoje nurodyti duomenys bus automatiškai perduoti teisėsaugos įstaigoms– Valstybinei policijai (VP), Valstybės sienos apsaugai (VRS) ir Ligų profilaktikos ir kontrolės centrui (SPKC). Asmens duomenys bus saugomi 30 dienų, informaciją naudojant epidemiologinės saugos užtikrinimui ir kontaktinių asmenų aptikimui. Po 30 dienų, asmens duomenys bus automatiškai panaikinti.


Passengers with face masks
Apsauginių veido kaukių dėvėjimas uoste ir kelte

Tam, kad būtų užtikrintos dar saugesnės sąlygos, uoste ir kelte privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes, respiratorius ar kitas veido apsaugos priemones.

Keltas Stena Vinga
Papildomos kelionės iš/į Vokietiją

Nuo 2021 m. balandžio 29 dienos keltu „Stena Vinga“ bus vykdomi papildomi reisai maršrutu Liepoja-Travemundė-Liepoja.


Papildomi reisai iš Liepojos į Travemundę:

 • išvykimai trečiadieniais 04:00 val.
 • išvykimai šeštadieniais 16:00 val.

Papildomi išvykimai iš Travemundės į Liepoją:

 • išvykimai ketvirtadieniais 21:00 val.
 • išvykimai sekmadieniais 21:00 val.